Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GAMZE'NİN RÜYASI: RÜYADA DEVE KUŞU GÖRMEK

02.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gamze
Merhaba.Rüyamda üniverste gibi bir okuldayız.Okulda deve kuşu var özel bakılıyo besleniyo ama ayrı bir cam fanus tarzı bir yerde.Sonra devekuşu olduğu yerden kaçıyo ve okulun giriş katında çıkış kapısının orda insanların okuldan çıkmasına engel oluyor. Komşumuz olan manevi bir ablamı birden deve kuşunun yanında görüyorum .Devekuşunun önünde durarak insanların kaçmasını sağlamaya çalışıyor.Bir kişi okuldan çıkamıyor devekuşu saldırıyor sonra ben yanımda durannbir arkadaşımla beraber cesaretlenip kaçmaya çalışıyorum giriş kata indiğimizde devekuşu ve ablam ortadan yok oluyo herkes nereye gittiklerini anlamaya çalışıyor o sırada bizde okuldan çıkıyoruz .Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, Arkadaş bildiğiniz bazı insanlar sizi aldatıyorlar, bir şekilde bunu fark ettiğiniz de ise size saldıracaklar. Sizi koruyan kollayan birisi var ama dikkat edin, bu bir uyarı rüyası.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA