Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FTMNR'UN RÜYASI: RÜYADA POŞET TAŞIMAK

24.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ftmnr
Babamla markete gidiyoruz babam tüm alış verişi yapıyor ve market sahibi tüm poşetlerı bana veriyor.Ben bazı poşetlerı babama vermesini söylememe rağmen hepsinibana veriyor.Sonra yol boyunca annemin bile elimden poşet alırken babamın poşetleri almamasının tuhaf olduğunu düşünüyorum ve babamin ortadan kaybolduğunu görüyorum.Arkamdan da bana poşetlerı veren marketçinin geldiğini görüyorum evin önüne geldiğimde market çinin gitmesini söylüyorum gitmek istemiyor ve ben küfür edince korkup gidiyor.Kapıda eski arkadaşımı,annesini ve yeni doğan bebeğini görüyorum.Ellerinde ki poşetteki ucuz beyaz bir çerçeveyi gösteriyorlar bende çok begendiğimi ve alcağımı söylüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip rüyalar yaşanılan hayattan memnun olmadığınızın ve kaygılarınız olduğunun işaretidir. Evin bütün yükü sizin üzerinizde anlaşılan, bu da size ağır geliyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA