Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FLY'NİN RÜYASI: RÜYADA AĞLAMAK

21.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fly
Rüyamda ben yüsekte agliyarak dineliyorum. Bir camda oda var. Icini göruyorum. Eski erkek arkadasim o cam odada masa var yanyana bir adamla oturuyor. Yanindaki adama kiziyor:“Bunu yapma o agliyor.“ Ben agladigim icin o tanimadigim adami sucluyor ve onun yaninda kalkiyor. Sonra onu annemle konustugunu gördum. Benimle konusmuyor ama arbasiyla takip ettigini fark ediyorum.Ben arabaya bakmiya calistigimda benden saklaniyor. 2 senedir konusmuyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, eski erkek arkadaşınızı bir şekilde düşünmeye başlamışsınız. Ya bir yerde gördünüz ya da bir ortamda konusu geçti. Eski günleriniz gelmiş aklınıza, ağlamışsınız. Rüyada ağlamak ruhunda biriken acıların ve karanlığın silinmesi, aydınlığa çıkış ve arınmadır. Ağlayan insan vicdani yüklerini atar, hafifler ve feraha çıkar. Bazen vicdani yükler nedeni ile iyi gelişmeleri hayatımıza kabul edemeyiz. Ağlayan insan yüklerinden kurtulduğu için güzellikleri hayatına çağıracak ve dahil edecektir. Yağmur da bu güzellikleri ve verimi temsil ediyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA