Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FLOKİ'NİN RÜYASI: RÜYADA YILAN GÖRMEK

03.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Floki
Merhaba, rüyamda memlekete gitmiştim. Bahçeli büyük bir evimiz vardı ve bahçeden geçerek eve girecektim. O sırada sol tarafımda bulunan suyu akmaya devam eden oluğun küçük havuz vb yanında açık mavi renkli bir yılan gördüm. Benim onu fark ettiğimi anlayınca süratle bana doğru gelmeye başladı. Tedirgin oldum fakat hareket edemedim önümden geçerek sağımda bulunan küçük bahçede farklı bir yılanın yanına gitti ve saldırdılar birbirlerine. Diğer yılan siyah renkli ve tehlikeli olduğu ilk bakışta anlaşılacak bir yılandı. Ben olayın şokunu atlatamadan mavi yılan birden o alandan kayboldu siyah yılan bahçenin yanında bulunan evin altındaki bir yere saklandı. Onu kaçırmak için orada biraz oyalandım fakat bulamadım. Daha sonra korkuyla uyandım. Yaklaşık bir yıldır bu şekilde gerçekçi bir rüya da görmedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, izlediğniiz bir şeyden etkilenmiş olabilir misiniz? Film ya da belgesel izlediyseniz etkilenip görmüş olabilirsiniz. Yok eğer değilse, yılan sizi sokmadığı zarar vermediği müddetçe paraya işaret eder. Bir yerden toplu bir şekilde sizi rahatlatacak miktarda para elde edebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA