Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FİLİZ'İN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

22.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Filiz
Selam öncelikle belirteyim şuan birlikte olduğum birisi var hiçbir sorunda yaşamıyoruz.Eski sevgilimle ayrılalı nerdeyse 1 yıl olacak hiçbirşekilde de görmüyorum.İlk defa rüyamda gördüm yanlız ayrı ayrı yerler ve durumlarda gördüm.Önce gördüğüm ayrılmadan önce ki o gergin küs halimiz ama ailesiyle birlikteyiz sık sık bir araya gelirdik ailesiyle ve yemekteyiz ikimiz hariç herkesle konuşuyoruz yanlız birbirimizle konuşmuyoruz ve ben ailesine söylemek istiyorum ama sürekli erteleniyor ikimiz hariç rüyada herkes mutlu bizim yüzümüz gülmüyor ve birbirimizle konuşmuyoruz sonra ben onun erkek kardeşini çağırıp bir köşede konuşuyorum söyle ona bu saçmalık bitsin söyleyelim bu insanlara bittiğini daha fazla kandırmayalım bu insanları.Bu arada masada anlam veremediğim 2 ayrı kağıt var resmî evrak bunu görüyorum ve o eline alıyor ama ne olduğunu anlamıyorum gördüğüm tek şey benim ismimin yazması ve rüyada bile ayrı olduğumuzun bilincindeyim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, siz eski erkek arkadaşınızı tamamen aklınızdan çıkartmışsınız ki rüyanızda bile bunun bilincindesiniz. Eski erkek arkadaşınız evlenecek olabilir. Resmi evraklar onu temsil ediyor olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA