Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FEYZA'NIN RÜYASI: RÜYADA TANIMADIĞIN BİRİNE KAPIYI AÇMAK

10.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Feyza
Rüyamda evdeydim odamdaydım toplanıyordum sanki bi yere taşınır gibi arkadaşımda yanımdaydı. sonra biri dedi ki apartmanda uzun biri dolanıyor dikkat edin dedi kapı çaldı ben de hiç düşünmeden kapıyı açtım kapıda sarı uzun saçlı bir adam vardı kapıyı açtığımda bana baktı ben de bu o adam galiba diyip kapıyı yüzüne kapatmaya çalıştım koluyla kapıyı tutarken bileğinde değişik bi sembol vardı arkadaşım sembolü görünce ben onu tanıyorum dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni bir arkadaş ortamına girebilirsiniz ve ilginizi çeken biri karşınıza çıkabilir. Bu kişi ile çok çabuk bir şekilde samimi olup sonradan pişman olabilirsiniz. Bu aralar arkadaş seçimleriniz konusunda dikkatli olun. Bu arada bu arkadaşlığı sadece gönül ilişkisi olarak düşünmeyin, samimi olacağınız bir dost da olabilir. Rüyanız size çok emin olmadan kimseye gönlünüzün kapısını açmayın diyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA