Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FEYZ'NİN RÜYASI: RÜYADA YILAN GÖRMEK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Feyz
Merhaba ben rüyamda sözlenecektim sevgilimle beraber fakat onlara giderken bir arkadaşım beni uyardı sakın nişanlanma hata yaparsın aile içinde çok çatışma var dedi neyse biz ailemle sevgilimin evine gittik daha sonra aileleri bir çatışma yaşadı benide sevgilim dışarı çıkardı biz yürüyorduk daha sonra ben çalıların oraya girdim yeşillik ve göl vardı bir anda yerin altından yılan çıktı inceydi ben de korktum koştururken koskoca çok geniş bir yılan çıktı peşimden geldi bende koştum her yerden yılanlar çkkmaya başladı bende kurtuldum daha sonra sevgilimin yanına gittim montumun içinden bir şey hissettim elimi attım ve yılan çıkı onu aldım ve yere attım saha sonra sol tarafımdan çıktı onuda aldım boğarak öldürüp yere attım yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bu rüya bilinçaltınızın ürünü sanırım. İzlediğiniz bir şeyden mi etkilendiniz? Korku hissedilen rüyalar zaten haberci olmazlar o yüzden içiniz ferah olsun. Eğer bir yılan görmüş olsaydınız etrafınızda size zarar vermek isteyen biri olduğunu söyleyebilirdim. Saldıran yılan düşmana saldırmayan ise paraya işaret eder. Ancak sizin rüyanız dediğim gibi bilinçaltının etkisiyle görülmüş bir rüya.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA