Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FELÇLİ İNSANIN SU İSTEMESİ

05.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yuzbasidrnzl
Felçli dedem ayağa kalkıp koltuğun arkasına saklanıyordu herkes deniyordu ama kimse onu oradan çıkaramıyordu kardeşinin kızı ve ben kapıdan içeri girdiğimizi görünce ayağa kalkıp ben bi kolunu ablam diğer koluna girip yatağının olduğu odanın kapısından tam içeri gireceğiz mutfağın olduğu kısmı göstererek gitmek istedi lavaboda o tarafta olduğu için dede lavaboya girme idrar hortumun var onun çıkması lazım ondan sonra gidersin dedim oda tekrar orayı gösterince su içmeye gideceğini dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İçinden pek çok şeyler geçiyor dedenizin. Kalkmak, dolaşmak, yataktan kurtulmak ve aslında sizin baskınızdan ya da size eziyet etmekten de kurtulmak istiyor. Ruhu özgürleşme arzusunda, bu nedenle su istemiş. Bazen böyle rüyalar ruhun bedenden kurtulmak isteği ile dolmasını sembolize eder. Belki de bu dünyadan ayrılmak istiyordur artık. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA