Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FB49'UN RÜYASI: RÜYADA HAYALET GÖRMEK

11.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fb49
Ben köyde arazide eski inşaatı tamamlanmamış evde geziyordum daha sonra hayalet çıktı karşıma ben kaçarsam geliyordu daha sonra amca oğluna seslendim onu çağırdım o gelirken hayalet kaybolmaya çalışıyordu inanması için çağırmıştım daha sonra aşağıya koşarak indim amca oğlu yukarıda hayaleti görmeye çalışıyordu ben binadan çıkarken odanın bir yerinde öğretmen ve birkaçtane çocuk vardı onlara ders veriyordu o da bağırmayın dedi bize biz binadan çıkmaya çalışıyoruz zorda olsa yolu bulup dışarı çıkarken İngiliz insanlarını gördüm onlarda kaçmaya çalışıyordu amca oğluna bağırdım buradan gel diye o da beni koşarak yetişmeye çalışıyordu ben dışarı çıktım İngilizlerle daha sonra dışarı da biraz sohbet ettik hayalet ile ilgili
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku içerikli rüyalar haberci değillerdir. Büyük bir korku duyduysanız bu gördükleriniz bilinçlatınızın bir ürünüdür.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA