Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FATİH'İN RÜYASI: RÜYADA BİR KİŞİDEN İKİ TANE GÖRMEK

17.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fatih
Annem ile aynı odada yatıyorduk.O karşımdaki yatakta yatıyordu.Rüyama geçiyorum.Çok susamışım kalkıp mutfaktan su almaya gittim.Tam mutfak kapısından içeri girdim.Buzdolabının yanına doğru baktım.Biri vardı fakat yüzü bana dönük değildi.Fazla önemsemedim nedense.Sonra bidaha baktım yine ordaydı bu annemdi bana arkası dönük bi şekilde duvara bakıyordu.Anne! Diye bağırdım o anda gözden kayboldu bende odaya geri gittim nanem yatakta uyuyordu.Sonra bağıra bağıra uyanmışım babam falan üst kattan sesime kalkmış o biçim bağırmışım.Rüyamda bir kişiyi iki tane gördüm.Bu neye delalettir ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku içerikli rüyalar genellikle bilinçaltında saklanan şeylerin ortaya çıkmasından kaynaklanır. Daha önce izlediğiniz veya dinlediğiniz bir şeyden etkilenmiş olabilirsiniz. Bir kişinin iki ayrı cisminin bulunması, bazen iki ayrı karakteri temsil edebileceği gibi ağır rahatsızlıkların başlangıcını da simgeleyebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA