Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FAHRİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ÇOCUK KILIĞINDA CİN GÖRMEK

06.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fahri
İlk defa yazıyorum çok ilginç bir rüyaydı bir manası varmıdırrüyamda tanımadığım bir müstakil evin salonundaydık salonun köşesindende bir odayaya daha geçiş vardı ben salonun kapısını tutmaya çalışıyordum evin ana giriş kapısının önü geniş bir holdu ve onlarca çocuk kılığına girmiş cinler yanımıza gelmeye çalışıyor ve bilmediğim bir dilde bir şeyler okuyorlarda bizi öldürecekmiş hissiyatı olsada bizde dua okuyorduk rüyada bir zarar görmedik onların orda olma sebepleri ise riyamda sözde annem bir cin çocuğu taşıyordu onlarda çocuğu koruyordu yanlış hatırlamıyorsam kız kardeşimde salondaydı ben kılığa bürünmüş çocukları kovaladıktan sonra annemi öldürecektim annemde buna razı gibiydi ama hep içeri girmeye çalışmalarından dolayı bunları kovunca öldürürüm şimdi bana engel olurlarsa annemide kaçırırlar işte herşeye mecbur kalır benden başka kimse yapamaz o an bunu diye kapıyı tutmaktan birşey yapamadım bu şekilde rüya bitti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip rüyalar genellikle günlük yaşantıda bir şeyden etkilenerek görülür. Örneğin izlediğiniz bir film, dinlediğiniz bir hikaye gibi... Eğer böyle rüyaları sık sık görüyorsanız yatmadan önce dua okumak size iyi gelecektir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA