Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EZGÜ'NİN RÜYASI: RÜYADA TUR GEZİSİ YAPMAK

07.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ezgü
Rüyamda baba tarafındaki tüm akrabalarım ile bi otobüse binip nerdeyse tüm otobüsü doldurup bi yere gidiyoduk. Tur gezisi gibiydi çünkü bizim haricimizde 4 büyük otobüs daha bizimle aynı anda kalkış yaptı ama ona binenler tanıdık değildi Sanki köken aldığımız yere yolculuk gibi bişeydi bizim için. Eğleniyorum. Rüyada nedense 1 yıl önce kaybettiğim babaannemin bana sarıldığını hissettim. Çok saçma olacak ama Telefonuma baktığımda iki tane wifiye bağlandığımı gördüm?? :D wifilerden bi tanesinin adını hatırlamıyorum ama nedense onun babaanneme ait bişey olduğunu hissettim. Diğer wifinin adı ise Yunus Emre idi. Halam o esnada bana geldi dedi ki babaannen ile yunus Emre barıştı herhalde ki bu kısmı hiç anlamadım. Rüyada iken Yunus Emrenin babaannemin iki kuşak üstündeki bi akrabasının adı olduğunu biliyorum ama gerçek hayatta böyle bişey olup olmadığını bilmiyorum yok yani. Ve rüyadayken babaannemin hayatta olmadığının da birincindeydik. Bazı kısımlar çok saçma ama yine de yorumunuzu bek
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bir haberin üzerine, habere güvenerek harekete geçeceksiniz. Değişik bir sürece giriyorsunuz.. Rüyada babaanneniz öldüğünü kabul edemediği için sıkıntıdadır. Her ruh bu süreci yaşar ve bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık 2 yıl sürer. Ancak bu süreçten sonra haberci rüyalar görürsünüz. Ölen atalarınızdan birini görmek kısmet alacağınızın habercisidir. Rüyada gördüğünüz Yunus Emre ismini ancak siz çözümleyebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA