Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EZG'NİN RÜYASI: RÜYADA BOMBA ATILMASI

25.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ezg
Rüyamda bir takım insanlarla bir binaya bakıyorduk ardından arkamıza uçakla bir bomba atıldı ben koştum uzaklaşmak isterken öne doğru sıçradım düşüp kolum yaralandı ardından koşmaya devam ettim küçük bir dükkana sığındım en arka tarafa geçip kafamın üstüne bir tahta koydum ve sağ tarafımdaki dolabı yavaşça kendime çektim karşıda bir teyzeyle kızı vardı ben onlara gelin dedim ama kızım biz kendimizi koruruz sen başının çaresine bak dedi ardından bir dede geldi yüzü tanıdık geliyor ama hiç görmediğim birisi bana kızım çık dedi o dolabı fakir bir teyzeye vereceğim dedi bende ordan çekildim ardından o dedenin evinden çıkarken gördüm kendimi dede dedim herşey için teşekkürler bana baktın yedirdin içirdin çok teşekkürler dedim ve ayrıldım ordan kaçmaya devam ettim dedenin evinin bahçesinden ama üst tara minare gibi ovaldı sonra ordan tırmanıp çitlerden kaçayım derken bazı insanlar toplanmış önlerinde tabut vardı ben o dedenin öldüğünü bildim babamı gördüm ardından orda dua ediyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Duyacağınız bazı olaylar bomba etkisi yaratacak. Hayatınızda bir takım karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde size hiç ummadığınız birileri yardımcı olacak. Hatıralara gömdüğünüz bir kişi ya da bir durumu yeniden gündeme getirmeye çalışacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA