Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EYÜP1138'ÜN RÜYASI: RÜYADA MEZARA GÖMÜLMEK

10.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eyüp1138
Rüyamda kefenlenip mezara koyuyorlar kendü kendime kınuşuyorum öldüm artık diyorum yapacak bişey yok nede olsa münker ve nekire ne cevap vereceğimi biliyorum kendi kendime rabbim ALLAH kıblem kabe derim diyorum cevapladıktan sonra zaten burada pencere açılır oradan izlerim diyorum mezarda sırt üstü yatıyorum sola sağa dönüyorum sırt üstü yatarken karşımda kapı var o kapıyı açık bırakmışlar diyorum ve demir kapıyı kapatıyorum sürgüsünü kilitliyorum.rüyamda da rüya görüryormuşum rüyamı anneme anlatıyordum.şimditen teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yaparak ara boyuta çıkmışsınız. Ara boyut yeni ölenlerin ruhlarının bulunduğu bölgedir ve ruhlar burada bir tür hayaller aleminde yaşarlar. Hayaller ruhun kendi kurguladığı senaryolardır ve yaşadığı dünya hayatına, bedenliyken inandığı şeylere göre her ruhun hayalleri farklıdır. Ben ara boyutla ilgili çok yorum yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyabilirsiniz. Siz ara boyuttaki bir ruhun hayallerinin içinden geçmişsiniz. Bunu çokça yaparız ve o hayallerin içinde birere figüran oluruz. Korkulacak bir şey yok, kendi ölümüne akıl erdiremeyen bir ruhun acılı hayalleri sizi etkilemiş, hepsi bu.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA