Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EYJA'NIN RÜYASI: RÜYADA KIYAFET GÖRMEK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eyja
Rüyamda normalde sahip olmadığım kıyafetleri gördüm. Askıda mavi kot ceket gördüm. ‘Ben siyah kot ceket istiyordum. Niye mavi ki bu?’ dedim kendi kendime. Onun yanında da küçük bedende gri kot ceket gördüm. Küçük beden ama sırt kısmı yarım. Ya anlatamadım galiba. O gri olan sanırım kışlıkmış, emin değilim. Mavi kot pantolon gördüm. Kırmızı bluz gördüm. Sonra elime siyah, ipince bir bluz aldım. Bluz o kadar inceydi ki, elimi soktuğum zaman elim belli oluyordu. Onu giyinmeyi düşündüm ama hava soğuk diye giyinmekten vazgeçtim. Gri'nin tonu açık gri ya da gümüş idi. Yani açık tonlardaydı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Asya, rüyan yeni bir iş için adım atacağını söylüyor. Yeni kıyafetler yeni başlangıçları simgeler. Kırmızı renk senin tutkularını simgeliyor. Senin tutku ile istediğin şeyler gerçek olacak. Ancak bunun için biraz çaba göstermen gerekiyor. Kırmızı almak yerine eline siyahı almışsın. Yani biraz kendine güvenmen ve hareket geçmen gerekiyor. Şans seninle :)
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA