Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EYJA'NIN RÜYASI: RÜYADA ÇİKOLATA GÖRMEK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eyja
Rüyamda elimde 2 adet çikolata gördüm. Biri sevdiğim çikolata. Ben onun paketini açtım ve ısıracakken kardeşim onu yemek istedi ve bende verdim. Elimde kalan diğer çikolata ise kırmızı paketliydi. Sonra kendimi bir ayakkabı dolabının önünde buldum. Bir sürü topuklu ayakkabı vardı. Dikkatimi uzun ince topuklu ayakkabı çekti ve rengi beyazdı fakat ben modelini beğenmediğim topuklu siyah ayakkabıyı elime aldım. Topuğu kısaydı ve 36 numaraydı ve ben 38 giyiniyorum. Rüyamda o 36 numarayı giyindim ama bana o bol geldi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çikolata görmek normalde mutluluktur. Sizi çok mutlu edecek bir şeyi kardeşinize vereceksiniz. Ancak kırmızı paketli olan ise sizin tutkularınızı simgeliyor. Aslında hem kardeşiniz mutlu olacak hem de siz tutkularınızdn vazgeçmemiş olacaksınız.. Topuklu ayakkabı görmeniz ise normalde ayakkabı sıkıntıdır ama sizin rüyanızda yenilikleri temsil ediyor. Tutkularınız size yenilikleri de beraberinde getirecek diyebilirim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA