Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EYJA'NIN RÜYASI: RÜYADA BİBER GÖRMEK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eyja
Rüyamda bir dükkana girdim ve oradaki personellere dürüm çiğköfte ile sade çiğköfte istediğimi söyledim. sadeden kastım, lavaşsız ve marulsuz. ama bana sade çiğköfteden kalmadığını söylediler. Zaten çiğköfteleri görmedim sadece adı geçiyor. Kadının elinde yeşil, uzun, ince bi sivribiber gördüm ve sivrbiberin başı kesildiği için çekirdekleri görünüyordu. ‘bunu dürümün içine koymaz herhalde’ diye düşünüyorum. Ondan sonra tezgahın üzerinde karalahana gördüm. Fazlasıyla vardı. Kadın, karalahanaların saplarını kesti ve eline aldı. ‘yoksa bunları da mı dürümün içine koyacak’ diye düşünüyorum. Ve son olarak, net bir şekilde başka bir tezgahın üzerinde kesilmiş kırmızı lahana gördüm. ‘çiğköftecide ne işi var bunun?’ Diye düşünüyorum. Kadın, biberin başını, lahananın saplarını ve kırmızı lahanayı çiğköftenin içine koymadı. Bu rüyadan önce gece birini düşünerek uyudum. İlişki anlamında. Bir süre boyunca beni izledi bende şüphelendim. Bunu düşünerek uyudum ve bunu gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Asya, rüyada biber görmek, güzel sözlere, muhabbetli konuşmalara işaret eder. Kırmızı lahana, iç yüzünü bilmediğin, duygularını harekete geçirecek bir olay ya da bir haberi temsil ediyor. Sizde tutku uyandıracak, gizemli ve sonunu merakla bekleyeceğiniz haberler söz konusu. Kara lahanalar ise kat kat gelecek kısmetlere yorumlanır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA