Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

EVLİLİKTEN KAÇMAK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ruhani
Ruyada bir geziye gidiyorum.sonra surekliolarak yollardan yukari cikiyorum.son olarak yesil bir alana vardim.o alandan uzaklastim.gunduz oldu.turbenin icinde iki erkek oturuyodu.birinin elinde bir kitap var.elinde kitap olan beni gorunce evlenmek icin pesime takiliyo.bende kaciyorum.iki ev var.biri yeni biri eski.eskinin kapisi kapalıydi ama ben birden icerde buldum kendimi.evin icinde birsuru kapilar var bn kapilarin hepsini acmiyorum.aralik olan kapilari aciyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin istediğiniz biri var ama kalbinizde bir yere hapsetmişsiniz onu. Başkaları size meylediyor ama kimseyi gönülden istemiyorsunuz. Aslında bu düğümü kırmak, birilerinden hoşlanmak istiyorsunuz ama olmuyor. Bu kişinin etkisinden kurtulmak için her şeye razısınız. Birileri okusa, üflese mesela ve anında unutsanız kalbinizdekini. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA