Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

EVİ SU BASMASI

13.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zevzekkız
Rüyamda yaşadığım evi su basıyor. Su çamur renginde ve aşırı dalgalı. O kadar çok su var ki tavana değecek. Annem babam kardeşim ve ben o suyun dibine batmamak için çabalıyoruz. Ama bir yandan da kardeşim gülüyor havuz gibi eğleniyor. Ben de ona kanalizasyon taşarsa görürüm ben seni diyorum. Sonra kanal taştı dalgalar yüzünden ağzıma küçük bir parça insan dışkısı girdi. Sonra sular yavas yavas gitti. Ev darmadağındı. Bu rüyayı 2. kez gördüm. Ilkinde dışkı kısmı yoktu. Tesekkurler simdiden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer bu rüyayı ikinci kez görmemiş olsaydınız kötü gelişmeler olacak derdim ama birden çok kez görülen rüyalar haberci olmazlar. Bu durum sizin bilinçaltınızda bir yerde var. İzlediğiniz, dinlediğiniz bir şeyden etkilenmiş olabilirsiniz. Zaman zaman bir nedenle tetiklenip ortaya çıkıyordur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA