Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

EVE NUR YAĞMASI

30.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fatih kızılay
Misafirlerimiz vardı,yanlarında oturuyordum bende.Birden bire dışarıdan bağırışma sesleri geldi.Hemen dışarı koştuk benle yengem.Sokaktakiler''Bunlar Allah'ın melekleri,Nur,yağıyor!''Diyorlardı.Yukarı baktığımızda beyaz renkli,parıl parıl parlayan melekleri gördük.Adeta parlamalarıyla geceyi gündüz etmişlerdi.Birkaçı süzülerek bizim evin balkonuna indi ve evin içine girdi.Ev birden bire ışık topuna döndü,evimiz çok parlıyordu.Uyanmadan önce son lafım''Allah'ım sana çok şükür''oldu ve uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Nur, ışık enerjidir, pozitifi temsil eder, iyilikten gelir ve negatif enerjiyi içine alır, hapseder. Bu nedenle nur yağan ev, iyiliğe doğru akan bir zaman dilimine girer. Evdeki kötülükler yok olur, hastalar iyileşir, maddi bolluk ve bereket yaşanır, duygusal doyum olur evde. Çok güzel bir rüya görmüşsünüz. Hayatınıza güzellikler gelecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA