Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ESSİN'İN RÜYASI: RÜYADA ÇİLEK FİDESİ GÖRMEK

23.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Essin
Sevgili Kahin Hanım elimde yeşil yapraklı iki tane kırmızı renkte ÇİLEKLERİ olan bir fide var. Annem dikecekmiş. Anneme Zekiye teyzenin bahçesine dik diyorum. Yâ da Niyazi amcanın bahçesine dik diyorum. Ama annem bizim eskiden yaşadığımız evin bahçesine dikiyor. Sonra anneme burada güneş görür mü diyorum? Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Çok özür diliyorum. Farkında olmadan çiçek yazmışım. Düzeltmek için tekrar gönderdim. ÇİLEK olacaktı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayırlı ve güzel iki haber alacaksınız. Bu haberlere tüm aile çok sevineceksiniz. Aileden birinin evlilik kararı olabilir ya da yeni bir bebek haberi duyabilirsiniz. İleriye dönük yapmış olduğunuz planlara ya da kurduğunuz hayallere çok yakınsınız. NOT: Rüyada karşınıza çıkan çilek de aynı şekilde güzel haberlerin mesajı. Çilek daha çok özel hayatı ilgilendiren konuları temsil eder.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA