Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ESS'İN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN BİRİNİ GÖRMEK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ess
Ruyamda annemi bir kazada öldüğünü öğrendim, ve çok ağladim, korktum. 1 2 hafta önce dedemi gördüm ölürken. Ikiside çok şükür hayattalar. Ondan öncede bir komşumuzu gördüm, yaşlı bir teyze rüyamda uyuyordu, sonra uyandı, ama gerçekte hayatta değil. Devamlı mezarlar, ölümler ğörüyorum. Korkmaya başladım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Esin, rüyada ölmüş birini görmek yoldan bir haber alacağınıza ya da biri geleceğine işarettir. Ölü insanlar genellikle rüyada konuşmazlar ama eğer bir şey söylerlerse buna dikkat etmek gerekir. Rüyada ölünün elinden bir şey almak çok iyidir.. İçinizi ferah tutun sürekli görülen rüyalar haberci olmazlar.Eğer rüyanızda ağladıysanız sıkıntı atlatacağınız anlamına geliyor. Vicdani yüklerinizi ve sıkıntılarınızı atıp feraha çıkacaksınız. Bazen vicdani yükler nedeni ile iyi gelişmeleri hayatımıza kabul edemeyiz. Ağlayan insan yüklerinden kurtulduğu için güzellikleri hayatına çağıracak ve dahil edecektir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA