Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ESRA'NIN RÜYASI: RÜYADA VEFAT EDEN BİRİNİ GÖRMEK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esra
Rüyamda yaklaşık 4-5 ay önce vefat etmiş bir arkadaşımı gördüm.çok samimi değildim aynı ortamda bulunduğum bir arkadaşımdı.Kar kapı bir ormanda yalnız başınaydı.beni çağırıyordu.birşeyler ayarlayalım buluşalım diyordu. onun yanına giderken uzun ve karlı bir yol gidiyordum.geri döndüğümde ise kalabalık ortamda hava gayet güneşliydi. onun yanına gidip geldikçe hayvanlar görüyordum her renkten at gördüm beyaz at kahverengi at. ama hep çiftti atlar eşleriyleydi. deniz gördüm denizde balinalar hep çifti eşiyle yüzüyordu. köpek balıkları da çiftti.ama arkadaşım ormanda karların arasında yalnızdı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Esra, ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Arkadaşınız şu anda o ara boyuttadır. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de arkadaşınızın hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Şu anda öldüğünü kabule edemediği için sıkıntıdadır. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA