Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ESMERAY'IN RÜYASI: RÜYADA AİLEYLE YEMEK YEMEK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esmeray
Merhaba,rüyamda eşim annem ve ben bir lokantada yemek yıyoruz,sonra yanımıza güya eşimin iş arkadaşı olan bayan geliyor,masada yer olmamasına rağmen yanımıza sıkışıyor,bu bayan bebeğimizi evde uyutmuş ve yanımıza gelmiş.bende diyorumki o daha bebek uyanırsa ağlar ,anahtarı alıyorum bayandan evine gıdıyorum,gittiğim semt bizim eski oturduğumuz bir evin semti.önce yanlış bloka giriyormuşum d blok ve bir sürü kapı görüyorum kapı numaralarından daireyi bulmaya çalışıyordum.sonra yanlış bloğa girdiğimi anlıyor çıkıyorum b blok olacakmış ve yanlış hatırlamıyorsam daire 2 idi.bu daireye doğru gittiğimi görüyorum.sonra uyandım.bu arada bu bayanla lokantada yanlışlıkla erkekler tuvaletine girdiğimi görüyorum.bu rüyayı daha öncede yazmıştım ancak yanıt alamadım.yorumunuzu rica ederim,
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Esma, eşinizle aranızı açmaya çalışan birileri olabilir. Bu kişi eşinizle sizin gittiğiniz ortamlara giden yani sizin gözünüzün önünde olan biri olabilir. Ancak diğer türlüsü de olabilir bunu ancak siz bilebilirsiniz. Hiçbir şeyden emin olmadan karar vermeyin yanlış bir şey yapmayın. Kötü amaçlı insanlara fırsat vermeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA