Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ESMA NİSA'NIN RÜYASI: RÜYADA İNCİ BULMAK

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esma nisa
Merhaba. Rüyamda ailecek manzaralı her yerin yeşillik oldugu bir yere gelmiştik bense bu sakinlik içinde yüksek bir taşın üstüne oturdum etrafı izliyordum bir yandan garip bir hüzün vardı o ara arkasım meltem geldi oda ailesi ile gelmişti yürüyelim mı dedim tamam dedi yol orman yolu gibi ama güçlü bir su akıyor fakat ben hiç etkilenmiyorum az ilerde içinde inci bulunan deniz ürününü gördüm etrafında kucuk böcekler vardı suda balıklar vardı aldırmadım inciyi açtım eti de cıktı temizleyip içine incileri kattım ağır ve parlaktı bir tane toprakta kalmıştı döndüm onu da aldım arkadaşım istese bir tanesini ona verecektim istemedi teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnci bulmanız herkese nasip olmayan bir kısmet elde edeceğinize işaret ediyor. İnci, çok değerli şeyleri temsil eder. Siz zaten hiç umudunuzu kaybetmemişsiniz. İç dünyanızdaki güzellikler her zaman olumlu düşünmenizi sağlıyor. Evrene verdiğiniz enerji nedeniyle ruhunuz pozitif bir şekilde iyiye gidişi beklemiş.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA