Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ESKİDEN GÖRÜLEN RÜYALAR HAKKINDA

19.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gizem
Bu rüyamı 3 ya da 4 sene önce gördüm.Etkisinde kalmıştım,hala unutamadım.Geniş temiz bir yatak odasındaydım,yanımda esmer bir erkek vardı yüzünü görmedim tanıdığım biri de değildi, sanırım evliyiz, ikimiz de beyaz bornoz giymiştik,bana yakınlaşıyordu kendimi hem mutlu hem tutkulu bişey yaşıyor gibi hissetmiştim.Bu bulunduğumuz evin kapısında da nal asılıymış onu da gördüm uyandım.Sizce geleceğimi görmüş olabilir miyim ve yorumunuz nedir? 25 yaşında bekar biriyim,çok teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalar genelde ilk bir yıl içinde çıkarlar. Ancak bazı şeyler kaderde yazılıdır ve ne karar verirseniz verin akışını değiştiremezsiniz. Evlilik de bunlardan biridir. Bu rüyada cinsel arzular hissetmediyseniz gerçekten de evleneceğiniz insanı görmüş olabilirsiniz. Eğer cinsellik yaşadıysanız bu bir bilinçaltı rüyasıdır, bedensel istekler nedeniyle böyle rüyalar görülebiliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA