Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ESKİ SEVGİLİNİN EVİNDE OLMAK

05.01.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gülgüzeli
Rüyamda eski sevgilimin evine gittiğimi gördüm ben evliyim ve eski sevgilimde evli. Ve eski sevgilimin eşi bana kıyafet çanta flan almış benim gelmemde bir rahatsızlık duymamış evlerine temelli gitmişim. Onlar yanyana oturuyorlar ama ben onlara arkam dönük oturuyorum görmek istemiyorum yakın olduklarını. Ailesi bana sarılıyolar flan bu nedir nasıl bişeydir bilemedim ki böle şeyler aklımın ucundan geçmez ne anlama gelir bilemedim yardımcı olursanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizi düşünüyor olmalı, eski sevgiliniz yani. Düşünceleri sizi çekmiş, o evi görmüşsünüz ve onun yanında olmayı deneyimlemişsiniz. Neden sizi düşünüyor? Neden hayalinizi kuruyor? Bunları düşünün. Yoğun düşünceler ve hayaller ortak bilinçten yansır dünyaya geri düşer, bizim düşlerimize girer bazen. Ancak bunun için düşüncenin çok güçlü olması gerekir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA