Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ESKİ HAYATLARIMIZA GİTMEK

23.03.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Abby
Merhaba ben rüyamda uyuyan 3-5 gencin olduğu bir evdeyim. Uyuduklarından emin olunca bir tanesinin baş ucuna gidiyor yatağının yanına yere yatıyorum ve Onun rüyasına girme maksadıyla uykuya dalıyorum. Daha sonrasında inanılmaz eski bir zaman diliminde (Türk beylikleri dönemi sanırım) buluyorum kendimi. O rüyasına girmeye çalıştığım genç de orada benim oğlummuş.Görevimse oğluma hissettirmeden Onun bir şey yapmasını sağlamakmış.Çok etkilendim bu rüyadan anlamı nedir sizce? Teşekkürler şimdiden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bizler dünyaya düşerken geçmiş yaşamlarımızı da kontratlarımızı da unuturuz. Bu yaşamın gereğidir. Ancak rüyalarda, ruh bedenden kurtulduğunda bazen eski yaşamlara gider. Çoğu rüyaya anlam veremeyiz ama sizinki bariz belli. Sizi eski yaşamınıza yönlendirmişler, o genç sizin gerçekten o yaşamınızda oğlunuzdur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA