Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

ESKİ EŞLE OLMAK

30.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve özsevdi
Rüyamda köydeyim köy bahçesinde 2tane çok saldırgan köpek var ve bağlılar.onlardan saklanmak için eski eşim ağaca çıkıyor bende arkasından çıkıyorum sonra ağaçta yer kalmadığı için o iniyor.kendimi ucu görünmeyen bi denizde buluyorum yüzüyorum sonra eski eşim gelip beni omuzlarına alıyor götürüyor.başka bir adam bana gümüş yüzük veriyor yüzük çok güzeldi onu takıyorum çantamdan 2gümüş yüzük çıkıyor bir tanesi eski eşimin verdiği yüzük.yeni yüzüğü taktığımı görecek diye korkuyordum .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ayrılmanız çok yeni ise ya da onu özlüyorsanız bu rüyaları görmeniz normal. Ancak çok uzun ayrılıklar sonrası hala eski eşinizi rüyanızda görüyorsanız sevgiye ihtiyacınız olduğunu, kalbinizdeki boşluktan dolayı kendinizi yarım hissettiğinizi söyleyebilirim. Yüzükler, ona ihanet etmemek adına hala kimseye alıcı gözle bakamadığınızın sinyalini veriyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA