Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EŞİN BAŞKASI İLE EVLENMESİ

05.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen görünmez
Ben doğuma gitmişim ben doğumdayken eşim benden boşanmış başkasıyla evlenmiş gelmiyo benle konuşuyo bende gitmesini istemiyorum keşke bu çocuğu dogurmasaydım sende başkasıyla evlenemezdin öyle deme ben seni hâlâ seviyorum ama artık evliydi boşan diyorum 3 4 sene evli kalmak zorundayım diyo sonra çekip giyo o geri gelsin diye birde kahve yapmaya çalışıyorum kahve bardaktan taşıyo dökülüyo her yere arıyorum gel bak kahve yaptım diye sonra uyanıp kaldım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir dönemde misiniz? Hamile misiniz? Bunları yazmamışsınız. Bu rüya bu durumda bir bilinçaltı rüyası olmalı ama yine de içinde bazı gerçekler barındırıyor. Mesela sizin eşinizi kaybetme korkusu taşıdığınızı ve bu nedenle onu sürekli memnun etme çabası içinde olduğunuzu söylüyor. Kendi çabanızın sonuçlarından memnun değilsiniz. Ona yeterince mutluluk ve keyif veremediğinizi düşünüyorsunuz. Peki bu arada siz mutlu musunuz? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA