Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ESİN'İN RÜYASI: RÜYADA BAŞKA BİR ÜLKE GÖRMEK

15.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esin
Rüyamda rusyadaydım ve eşim bir depoda çalışıyordu. Yürüyerek evden işe gidebiliyordu yolda yürütken yem yeşil bir çayır ve kale gibi surları olan fakat birçok yeri yıkılmış bir mekan vardı ve okul olarak kullanılıyorsu. Eşime buranın daha önceki kaldığımız şehirden daha güzel olduğunu söyledim ve yürüyerek eve dönerden bol ağaçlarla dolu bir parkın yanından geçtik. Ayrıca geniş bir caddeydi ve yolun diğer tarafında mağazalar vardı. Eşimin üzerinde fosforlu iş kıyafeylerinden ve şantiye bıtlarından vardı. Şehrin isminide okumuştum ibdinski tarzı bişeydi tam hatırlayamıyorum. Ama hava çok güzeldi ben ev kıyafetleriyle çıkmıştım dışarı ama üstüm başım düzgündü pejmude sayılmaz. Kaldığımız evde standart bir artı bir rus tarzıyla döşenmiş bir evdi ama gmrdüklerimden farklı olarak evin içi çok güzel ışık alıyordu aydınlıktı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yabancı ülkelerle ilgili resmi bir konu gündeme gelebilir. Bol ağaçlı, yeşillikli olması, gelişmelerin olumlu olacağını haber veriyor. Ayrıca siz bulunduğunuz çevrede sıkılmışsınız. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak yeni bir yere geçmek sanki size daha iyi gelecek.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA