Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ENDİŞELİ'NİN RÜYASI: RÜYADA LUT KAVMİNİ GÖRMEK

21.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Endişeli
Rüyamada lut kavminin ilk başladığı zamanı görüyorum güya bayram günüymüş herkez bayramlaşmaya geliyo saraya bir erkek babasıyla arkadan ilişkiye giriyo buna lut peygamber diyolar ama benim bildiğim halkı yapmıştır bunu neyse bayramlaşmaya gelen herkes bu iğrenç görüntüyü görüyo ama onlar hiç rahatsız olmuyo kadınlar çocuklarının gözlerini kapatıp kaçırıyo falan bende çıkıyorum ordan sonra bi evin çatısında bi eğlence var oraya gidiyorum oynayıp dans ediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Sema, bu rüya bir uyarı rüyası gibi geldi bana. Sen kendi istek ve arzularına göre hareket ediyorsan yanlış yapıyorsun. Lut kavmini biraz araştırmanı öneririm. Lut'un kıssasındaki en büyük özellik onun eşcinsellikle yaptığı mücadeledir. Eşcinsellik İslam'da en büyük günahlar arasındadır. Eşcinselliğe livata * yada lutilik * denmesi, bu çirkin fiili ilk olarak bu kavmin işlemesinden dolayıdır. Yine görüldüğü gibi Kur'an-ı Kerim, bu fiili yapanları kınamakta ve faillerinin dünya ve ahirette büyük azap göreceklerini ifade etmektedir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA