Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ENDİŞELİ'NİN RÜYASI: RÜYADA KANLI KAVGA GÖRMEK

26.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Endişeli
7 yaşındaki oğlum ve eşimle bir eğlence mekanına gidiyoruz.sanırım bir telefon geliyo ve evden birşey almaya oğlumla birlilte mekandan çıkıyoruz.dans başlıycak diye hızlı hızlı yola koyuluyoruz geri dönücez ya hemen yolda giderken birkaç genci ağız burun kan içinde kavga ederken görüyoruz daha sonra ileri yürürken yaklaşık 100 genç aynı şekilde herkez biriyle tartışıyo bizi yakalıyolar ve bir mahsene götürüyolar meğerse bir ayin şekli bunların insanları öldürmek için birtakım şeyler yapıyolar ben evde 2 aylık bebeğim var diyorum cebimdeki parayı alıp beni salıyolar tam çıkarken tuvalete giriyorum oğlum hep yanımda bu arada tam serseri tipli bir kız elinde pompalıyla beni öldürüceğini söylüyo yalvarıyorum vazgeçmiyo oğlumun elinden tutup yukarı merdivenleri çıkıyorum merdicvenler bitince yere oturuyoruz peşimizden geliyo ve beni vuruyo karnımdan. Vurulduğum an o sıcaklığı hissediyorum sonra oğlum beni öyle görüyo ben ölücem diye kendini mi vuruyo benmi oğlumu vuruyorum kız mı vuruyo anl
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bu bilinçaltınızın bir ürünü. Bu aralar korku filmi izlediyseniz ya da bir ortamda sizin korkacağınız şekilde bir konuşma geçtiyse ondan kaynaklı olabilir. Haberci bir rüya değil, endişe etmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA