Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ENDİŞELİ'NİN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN ÖLDÜRÜLMESİ

19.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Endişeli
Merhaba benim 4 yil once tanıştığım bir arkadasim var tanistigimiz yil babasi intihar etti ve memleketlerine gittiler ama hala telefonda falan hep gorusuyoruz ruyaya gelirsek ruyamda onu biri oldurmus biz de arabayla taşıyoruz yani arkadaşımı falan gormedim ölmüş haliyle ama arabada tasidigimizi biliyorum ben ve bir arkadaşım çarşıya kadar getiriyoruz diyoruz ki şimdi insanlara soylesek bizim oldurdugumuzu düşünürler ne yapsak falan ondan sonra ben eve gidiyorum tekrar dışarı çıkıyorum lise arkadaşlarımı görüyorum hepsi konusuyor aa o kız ölmüş falan diye içimden diyorum acaba nasil öğrendiler lütfen yorumlayabilir misiniz teşekkür ederim şimdiden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, birini öldürmek, bir bağı, bir ilişkiyi kopartmak anlamına gelir.. Siz öldürmediniz, öldüren kişiyi de rüyanızda görmediniz. Görseydiniz ona göre yorumlayabilirdim rüyayı. Sanırım arkadaşınızla ilgili olan bir durumdan endişe ediyorsunuz. Bir şey saklıyor ve bunun ortaya çıkmasından korkuyor olabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA