Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

EMZİRMEK

08.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sule esin
Kucağımda bebek var. benim bebeğimmiş. yeni doğum yapmışım ama doğum anını görmedim. ayaktayım bebk kucağımda. bebeğe süt vermeye hazırlanıyorum. bebeğin cinsiyetini hatırlamıyorum. bir çocuğum daha varmış. diyorum ki hamdolsun bir kızım bir oğlum var artık evlenmeme de gerek yok. Ama diyorum hem okul hem iş nasıl halledicem. göğsümü açıyorum ikiside süt dolu. göğüs ucumdan süt tanecikleri çıkıyo. bu arada gerçek hayatta hem öğrenci hem çalışanım hem de nişanlıyım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yepyeni bir sonuç, müjdeli bir başlangıç sizi bekliyor. Bu duruma pek de sıkıntı çekmeden kavuşmuşsunuz. Daha önce de benzerini yaşadığınız bir olay olmalı bu. Elde ederken sıkıntı çekmemiş olabilirsiniz ama durumu elinizde tutabilmek ve geliştirebilmek için çok emek vermeniz lazım. Yeterince gücünüz var ve hatta fazlası bile var. Siz on parmağında on marifet olan birisiniz. Bu işin de altından kalkacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA