Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EMRECANK'IN RÜYASI: RÜYADA YUNUS GÖRMEK

30.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emrecank
2 rüya gördüm ilkinde annem ben ve ölmüş kardeşim yayla evindeydik evin çatısı çinkoymuş ve boşluklardan içeri kar yağıyordu 2. de ise evimiz göl kenarındaymış evin penceresi gölün altına açılıyor yani camdan göle giriyorum yüzmeye ama su camdan içeri girmiyor ben suya girip çıkıyorum, çok iyi yüzme bilmiyorum biraz korkarak çıkıyorum 3 5 metre yüzüp yüzeye çıkıp geri giriyorum göldeyim ama yunus balıkları görüyorum ve içeriye tekrar girip anneme yunuslardan korktuğumu ve deniz kızı gördüğümü hararetli bi şekilde söylüyorum biliyordum vardı gibisinden daha sonra annem yunuslar hakkında korkmamamı zarar vermeyeceklerini söylüyor ve deniz kızı görmemişsindir diyor böyle garip rüyalar gördüm 2 saatlik uykumda nedir yorumunuz?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, ailece vakit geçirmeyi özlemişsiniz. İkinci rüyanız çok güzel. Yüzmek veya suya girmek en güzel rüyalardan biridir. Yüzen insan sorunlarından kurtulur, hasta ise iyileşir, parsal sıkıntısı varsa bu derdinden kurtulur. Diğer balıklar kısmeti işaret eder ama yunus korunmanın işaretidir. Rüyanız, ailenizin ve sizin her türlü kötü enerjiden korunduğunuzu söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA