Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ELVAN ELVAN'NIN RÜYASI-RÜYADA ASKERİ ARAÇLAR GÖRMEK

06.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elvan elvan
Rüyamda yüksek bir tepenin üzerindeyim ve tepe şehirleşmiş gibi evler var gökdelen denecek kadar yüksek apartmanlar vardı ve bir anda bir çok kocaman kocaman askeri araçlar , tanklar gördüm birde askerler gördüm ve bu askeri araçlar o kadar hızlı geliyorlardı ki ödüm kopuyordu.o tanklar bu gökdelen binalara çarparsa bütün binalar devrilir diyiyordum içmden.iki tane tank tepe takla oldu sonrasında bir kaçtane asker yerdeydi ama hiçbirine birşey olmadı ölen yoktu.hafif yaralı gibiydiler.teşekkürle
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  15 Temmuz'daki başarısız darbe girişimi öncesi sık sık bu tür rüyalar gelmişti. O nedenle şimdi bu rüyalardan tedirgin oluyorum. Umarım rüyanız yeni gelişecek bir girişimi haber vermiyordur. Başka bir açıdan rüya sınır ötesi harekat ile ilgili de olabilir. Sembollerle yorumlarsam hedefleriniz için elde edeceğiniz şansın sabote edileceğini söyleyebilirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA