Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

ELLERİN KOPMASI

06.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ahsen
Mrhkalabalık ve karışık bir rüya gördüm.eski bir kız arkadaşım küs olduğum sevmediğim bir kız onu görüyorum.sanırım yine benimle uğraşıyor birşeyler yapıyor.başka insanlara karşı kendimi savunmaya çalışıyorum çünkü.daha sonra başka bi kız arkadaşımın kaza yaptığını gördüm iki eli de bileklerinden kopmuştu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Küs olduğunuz arkadaşınızla ilgili anıları bilinçaltınızdaki yerlerinden çıkartacak bir durum yaşamış olmalısınız. Sizinle uğraştığı zamanlarda hissettiğiniz duyguları yeniden hissetmenize neden olmuş bu durum. Bazen bizi çok rahatsız eden şeylerin izlerini, oldukları yerden çıkartan bir ses. bir söz duyarız ya da bir koku hissederiz mesela. Sonra da eski anılar rüyalarımızda yeniden canlanır. Elleri kopan arkadaşınız yanlış bir karar verecek ve dostlarından kopmak zorunda kalacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA