Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ELİF'İN RÜYASI: RÜYADA SEVDİĞİNİ GÖRMEK

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elif
Merhaba..Ben lise öğrencisiyim..Ben ile sevdiğim ise aynı servisteyiz..Sabahları o benden sonra biniyo..Ama rüyada ben ondan sonra bindim o da tek kişilik koltukta oturuyodu..Ona yakın oturmak istedim fakat 2 kişilik koltukta erkek oldugu için oturamadım..Bende hemen onun arkasına geçtim..Sevdiğimin arkasında oturdum..Ama koltukta bir türlü rahat edemiyodum..Yan koltuk boştu oraya geçtim..O da ayağı kalktı ve bi süre sonrada yanıma geldi oturdu..İçimden diyodum hep yanıma gelsin otursun diye ve gerçek oldu..Ne kadar da konuşmak istesem konuşamıyodum onunla çekindiğimden ve utandığımdan ötürü..Daha duygularını açamadı bana henüz..Sanırım korkuyo , sıkılıyo utanıyo çekiniyo..İşte rüyam böyle..Yorumlarsanız sevinirim..Şimdiden teşekkür ederim..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Elifnur, bu rüya haberci değil. Keşke habercidir diyebilsem ancak bilinçaltının bir ürünü. Sürekli sevdiğini düşündüğün için rüyana girmiş olmalı. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA