Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ELİF'İN RÜYASI: RÜYADA HASTA BİRİNİ GÖRMEK

27.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elif
Rüyamda bir otobüste gidiyordum. Bir süre sonra mola verdik. Mola verdiğimiz yerde sefil aç insanlar vardı. O insanları da alıp sınırı geçmeye karar verdik. Şöföre sorduk o da alalım dedi. Küçücük çocuklar koltuk altlarına saklandılar. Ben en önde oturuyodum. Sınır geçişlerini kontrol eden asker ve görevliler yalnızca ön koltukları kontrol ediyorlardı. Bir anda korkuya kapılıp uyuyo numarası yaptım ve göz bandı taktım. Ayak taraflarımı kontrol ettiler ardından bir kadın şöyle dedi "Bakalım uykusu ne kadar hafif" boynumu hafifçe elledi bende uyanmış gibi yaptım. Ardından yola devam ettik. Yanıma arkadan Yıldız Tılbe geldi ve oturdu şaşırdım ve gülümsedim. Ardından bir eve vardım. Evde tadilat işleri yaptım. Bahçe düzenlemeleri özellikle. Babamın hasta olduğunu hatırlar gibiyim sanki misafirler geliyodu çok net hatırlamıyorum. Ve rüyanın devamını hatırlamıyorum sanırım burda son buluyor. Yorumlarsanız çok sevirim iyi günler dilerim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Elif, birden çok kişiye yardımda bulunacaksınız. Toplu bir şekilde, bir yardım, sosyal sorumluluk projesinde yer alacak olabilirsiniz. Yıldız Tilbe'yi görmeniz çevrenizde popüler bir insan ile tanışacağınıza işaret ediyor. Babanız gerçekten de hasta olabilir onun hastalık haberini alıp üzülebilirsiniz..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA