Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EFOLOJİ'NİN RÜYASI: RÜYADA BÜYÜDEN ARINMAK

24.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Efoloji
Merhabalar. Ruyamda evimizin duvarlarini defne sabunu ile ovuyoruz annem ile birlikte. Evimizde nazar ve buyu varmis guya. Bu islemi yapmaya devam ettikce evimizin tavanindan yağmur yagmaya basladi, camlardan bile yagmur girdi eve. Ama evi sel almiyor sadece tavandan yagmur yagiyor. Biz de ne kadar yogun buyu varmis evimizde dedik. Biz sabunlamayi ne kadar hizlandirirsak yağmur da o kadar siddetlendi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip konularla çok ilgileniyorsanız ya da böyle bir durumdan endişeliyseniz rüyanız bilinçaltınızdaki korkuların bir yansıması olabilir. Eğer böyle bir konu hiç aklınızda yoksa, rüyada büyü yapıldığını görmek ağır ve negatif enerjilerin varlığını temsil eder. Negatif enerjiler bir şekilde kendini belli eder zaten anlarsınız. Bu enerjilerin sebebi her zaman büyü olmayabiliyor, farklı nedenlerle de oluşabilen bir durum bu. Akşamları yatmadan banyo yapmak, dua okumak, toprağa çıplak ayakla basmak negatif enerjilerden arınmayı ve korunmayı sağlayabiliyor. Denemenizi tavsiye ederim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA