Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EDA'NIN RÜYASI: RÜYADA KAN GÖRMEK

22.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eda
Rüyamda yanımda biri var kim olduğunu bilmiyorum bir gemideyiz Cumhurbaşkanı geliyor içeri giriyor benimle tokalaşıyor heyecanla elime bakıyorum avucumun tam ortasında kan görüyorum şaşırıyorum ,sonra kendimi geçmişte kalan dargın olduğum müdürümle barışmış görüyorum hatta kucağına yatıyorum bu müdüre de benim hakkımı helal etmediğim bir insan.nasıl barışırım nasıl bu halde olurum diye şaşırıyorum sonra başka bir mekandayım elimde bir bardak bir sıra bekliyorum elimdeki bardaktan içiyorum ama ne içtiğimi bilmiyorum tadı da şerbet gibi çok hoş sonra biri içtiğim şeyin alkol olabileceğini söylüyor benimde hiç aklıma gelmediğinden şaşırıyorum acaba gerçekten alkol mü diye üzülüyorum...tşk ler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, çevrenizde popüler ve lider olan biri var. Hep ön planda bulunan. Bu kişi size zarar verebilir. Hem siz hem de çevrenizdekilerle olan ilişkileriniz zarar görebilir. Kopmalar ve ayrılıklar yaşanabilir. Dikkatli olun ve o kişiden uzak durun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA