Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EDA'NIN RÜYASI: RÜYADA ALEV GÖRMEK

29.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eda
Rüyamda bir gökkuşağı vardı fotoğrafını tam çekecekken bir den etraf yangın yerine döndü alevler vardı yanımda en yakın arkadaşım ve öğretmenim vardı öğretmen kıyamet oluyor dedi ondan sonra bir arkadaşım kendini kırılmış bir toprak parçasından attı sonra etraf duruldu annemlein arkadaşları bahçede oturuyordu yanlarına gittim ve ben öldüm mü diye sorular sordum ordan bi anda kendimi sessiz sakin huzurlu bir yerde buldum yanımda en yakın arkadaşım ve bir arkadaşım daha vardı ders işliyorduk ama tek 3 müz açık bir alanda bahçe gibi güzel bir yerde sonra yine 3ümüz bir otobüsle tura çıktık her yer cok güzeldi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Eda, gökkuşağı sevinç, neşe ve az bulunur güzelliklerin habercisidir. Ancak hemen ardından alevleri görmüşsün. Alev ani bir haberdir. Güzel şeyler beklerken istemediğiniz şekilde canınızı sıkacak olaylar yaşanabilir dikkatli olun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA