Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

E. A.'NIN RÜYASI: RÜYADA BEBEK GÖRMEK

02.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen E. A.
Rüyamda deniz gören kampüs tarzı bir yerdeyim. Eşim hamile normalde ancak rüyada bebeğimiz doğmuş cinsiyetini henüz bilmiyoruz çok güzel okyanus yeşili gözleriyle yaklaşık 6 aylık bir erkek bebek. erkek kardeşim ve bir arkadaşı da yanımızda günlük güneşlik bir hava var. hep beraber denize doğru bakıyoruz denizin kıyı tarafında suyun içinde kalmış yemyeşil ağaçlar var.kardeşime aslında vakit olsada yüzsek diyorum şurda. derken eşim sırt çantası gibi bir şeye bebeğimizi almış halde seslenmeme rağmen bakmayıp suya girdi normalde yüzme bilmez pek korkuyorum bebeğe birşey olacak diye kardeşim ve arkadaşı koşup hemen suya atlıyorlar bebeği çıkarıp bana getiriyorlar eşimde çıkıyor iskele gibi bi yere ama kızdığımdan mı nedir birdaha göremiyorum onu dönüp bebekle karavan tarzı bi aracım var ona biniyorum içinde annemi kuzenimi fln görüyorum bebeği seviyoruz camsan baktırıyorum çok kalabalıklaşmaya başlıyor dışarısı bebek gülümseyip insanlara el sallıyor yaşından büyükmüş gibi hareketleri
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, eşiniz hamile olduğu için bu rüya bilinçaltınızın bir ürünü. Haberci bir rüya değil. Eşinizin hamileliğiniz süresinde buna benzer pek çok rüya göreceksiniz. Bazıları iyi, bazıları kötü olacak. Hiçbirini kafanıza takmayın. Bebeğinizi sağlıkla, huzurla kucaklayın inşallah.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA