Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

E'NİN RÜYASI: RÜYADA SANDALA BİNİP GİTMEK

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen E
Rüyamda bir markete giriyorum ama değişik bir düzeni var. Markette ki kasiyer benim gitmek istediğim ili biliyor bana şu şu numaralı Sandal gibi şeye bin diyor. Bende tepeyi aşıyorum sandallar gemiler var. Neyse buluyorum sandalı benden önce bavulumda ordaymışmış. Sandala ulaşmak içinde topraklı engebeli biryerlerden geçiyorum. Neyse Sandal’a ulaştım sandalın önündede bi kadın mezara toprak atıyor. Mezarın uçtan birazı açık içindede kalp şekline benzer şekiller var kırmızı. Yan taraftanda bi ev var ordada bi kadın camın kenarında ağlıyor. Kadın toprak atıyor buraya. Bende Sandal’a bindim sandalı kullananda erkek. Sandal suyun üstünde değil öylece havada duruyor. Sonra biz hareket ettik ama su falan yok. Yorumlarmısınız ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar Emine, siz şehir değişikliği yapmak istiyorsunuz. Her şeyden bunalmışsınız biraz değişikliğin size iyi geleceğini düşünüyorsunuz. Birisini anılara gömmüşsünüz artık ne yapsa eskisi gibi olmaz. Bu eski sevgiliniz olabilir ya da yakın bir arkadaşınız. Ancak havada duruyor olmanız sonunuzun güzel olacağına işaret ediyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA