Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DÜNYA DIŞI ALANDA OLMAK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
1.Rüya;Dünya dışı düz bir alanda tek başıma yürüyorum.Ekoloji olmadığından toprakla beslenmek durumu var ve yere büyük bir dilim üçgen pizza şeklinde dilim çizip alıp yiyorum.2.Rüyamda;Başka şehirde yaşayan kadın dostumla eskiden olduğu gibi onun hazırladığı yer sofrasında hızlı yemek yiyip telefonla karşımdakilerle konuşuyorum.Tam kalkacakken dostumu ve başka yiyecekleri farkedip krep dilimlerini yerken yeşil fasulye kavurmasınada bakıyorum ama dostum yemiyor sadece sessizce bana ikram ediyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlk rüyanız bir rüya değil. Astral seyahat yapmışsınız ve ara boyuta çıkmışsınız. Bu boyutta istediklerimiz anında gerçek olur ya da biz öyle algılarız. Toprağa çizdiğiniz pizza bu nedenle gerçek olmuş. Astral seyahat konusunda çok yorum yaptım. Arama bölümünden bulup okuyabilirsiniz. İkinci rüyanızdaki eski dostunuzun konuşmaması çok ilginç. Genelde vefat eden insanları bu şekilde görürüz. O nedenle siz dostunuzu bir arayıp sorun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA