Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DREAM'IN RÜYASI: RÜYADA UÇAK GÖRMEK

23.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
Rüyamda ailemle tarihi biryeri ziyarete gideceğiz ablam uçakla gidelim diyor çok küçük ayrıntıları hatırlamıyorum ama uçak ev gibiydi ve bize özel suit gibi. Salonu odaları vardı çok geniş. Banyosu tuvaleti kocamandı. Bide babama bağırdığımı hatırlıyorum bizi hiç dinlemiyorsun herşeye bağırıyorsun diye. Sonrasında böyle çamurlu gibi bir sudan düşe kalka çıkmaya çalışan çiçek desenli yeşil eteği olan bir kadın görüyorum, çıkıyor. Önündeki kocaman hurda yığınınıda çok kolay kenara çekip, kurtuldum der gibi kollarını açıyor. Kucağında erkek bir bebek var. O sırada yeni doğmuş bebek sesi geliyor ama anne diye ağlıyor ve gökyüzünden bir ses bir ayeti okuyor, hangisi hatırlamıyorum. Sanırım bu peygamber efendimizin doğumu diye düşünüyorum rüyamda.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, uçak görmek güzeldir. Bir iş teklifi alabilir ya da iş değişikliği olabilir. Güzel gelişmeler olacak ve işinizde yükseleceksiniz. Ancak görüldüğü gibi kolay olmayacak. Çaba göstereceksiniz sonunda sizin gönlünüzden geçen olacak. Bebek görmeniz de sıkıntılardan dertlerden kurtulacağınıza işaret ediyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA