Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DREAM'IN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

20.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
Rüyanın başını dün göndermiştim ikisini birden sistem kabul etmedi. Uzun bir rüya.. bırakıyorlar 2-3 basamak çıkıp takıcı gibi bir dükkana giriyorum kardeşim orda bizim için yüzü seçiyor eski sevgilim beni görünce gülüp sarılıyor üzerinde taba rengi yumuşak bir ceket vardı sarılınca kıvrımını hissettim hatta çok korktum çok korktum yine gittin diye diyorum sana sürpriz yaptık diyor sarılarak. Sonra tarihi han gibi biryerde el ele yürüyoruz birde seni o kadar çok özledimki anlatamam diyor sen gel birde bana sor diyorum sonra beni bir kenara çekiyor oldukça tutkulu şekilde öpüşüyoruz Şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, rüyayı dün yorumlamıştım. Rüyanın devamı da aynı şekilde bir bütün. Duygusal boşlukta olmanızdan dolayı eski sevgiliniz rüyanıza giriyor. Aslında bilinçaltınızın bir ürünüdür diyebiliriz. Eski sevgilinizi düşüncelerinizden salın ve onu unutun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA