Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DREAM'IN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

20.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
Rüyamda annem babam ben eski evimizin bahçesinde otururken unutamadığım eski sevgilimi arkası dönük, pantolonu biraz inmiş poposunun bir kısmı gözükür şekilde üzgün mutsuz kendinde değil gibi bahçede görüyorum karşısında gülen insanlar var hemen yanına gidip pantalonunu çekiyorum ve oradan uzaklaştırıyorum elimden tutuyor bize annemlere gidiyoruz diyor önce benim babamlarla konuşmamız gerek hatta önce bizim oturup konuşmamız gerek diyorum buraya sonra gelicez diyor araban burdamı diyorum sonra ama kendinde değilsin otobüsle gidelim diyorum otobüse biniyoruz yanımda kardeşimde varmış ben bilet filan soruyorum hatta. Sonra ben para ayarlamaya çalışırken otobüsten indiğimde şofere kardeşimle sevgilim nerde diyorum onlar gitti diyor üzülüyorum yine gitti diye sonra yanıma biri geliyor siz şu kişimisiniz sizi almaya gelecekler diyor sonra iki kız gelip beni süslenmiş traktör gibi bişeyin tepesine çıkarıyorlar tüm insanlara tepeden bakacak kadar yüksekteyim hatta beni bir dükkanın önünde
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Duygusal bir boşlukta olmalısınız. Eski sevgilinizle ilgili bilmediğiniz ama sizi mutlu edecek bir takım şeyler duyabilirsiniz, ya da sizinle ilgili güzel bazı sözler söylediğini öğrenebilirsiniz. Ancak tekrar eskiye dönmeyin onu düşüncelerinizden salın ve unutun. Unutmak en büyük cezadır. Yüksekteki tepe ise isteklerinize ulaştığınızı simgeliyor. Belki bunun sonu yok diyeceksiniz ama siz dibi de görmüşsünüz tepeyi de. Kendinizi artık riske atmayın, oyun olsun diye bile yapmayın bunu.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA