Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DREAM'İN RÜYASI: RÜYADA AYININ KOVALAMASI

24.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
Suyu çok güzel berrak bir derede kayaların üzerindeyim eşyalarımı toplarken dereye kalem düşürüyorum kayaların üzerinden eğilip alırken bir ayağım suya giriyor ayağımda mavi bez spor ayakkabı var, neyse birazdan kuru diyorum sonra orda birkaç kalem daha görüyorum onlarıda alıyorum sonra yanımda birkaç yakın arkadaşım şelale gibi biryerdeyiz orda birisi elinde sopa gibi birşeyle suyu kristalize edip şekiller veriyor o şekillerden biri bir ayıya dönüşüyor ve ayı bize doğru koşmaya başlıyor tam arkadaşıma zarar verecekken ben elimle hoşt diyorum benim bileğimi yakalıyor hafif bir acı duydum arkadaşlar beni kurtarıyor bizim eski evin bahçesine kaçıyoruz ayıda giriyor sonra annem bana kızıyor kapıyı açık bırakmışsın hayvanlar girmiş diye normalde bahçede duvar vardır rüyamda duvar yok çok büyük bir bahçeydi bahçede 8-10 tane köpek ikisi çiftleşiyordu hatta annem onları kovalıyor anneme bağrıyorum gel bişey olacak diye sonra ben bağırıp köpekleri kaçırıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kalem, mürekkepli ise bir iftiraya karşı dikkatli olun. Eğer kurşun kalemse durduk yerde üzerinize bir yük alacaksınız demektir. Ayı ile ilgili olan rüyaya aman dikkat! Uyarıcı bir rüya bu. Düşmanlıklarla karşılaşacak ve savunmasız yakalanacaksınız diyor rüyanız. Önleminizi alın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA